Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş İkitelli atölyesinde ihtiyaç duyduğu stok takip sistemi konusunda Trinoks ile çalışma kararı aldı!

 Arkas Denizcilik e ait İkitelli atolyesinde bulunan malzemelerin ve demirbaşların takibinin yapılabilmesi için geliştirilen stok takip uygulaması kısa sürede implemente edilmiş ve kullanıcıların hizmetine sunulmuştur.

Uygulama içerisinde gemilerden gelen malzemelerin tamir ve takiplerinin yapılması, onarıma ve üretime gönderilmesi yapılan tüm işlemlerin raporlanabilmesi gibi özellikler bulunmaktadır. Yapılan analizler sonrasında kısa sürede kodlaması tamamlanan uygulama geçtiğimiz hafta eğitimleri tamamlanarak Atölye içerisinde kullanıcıların hizmetine sunulmuştur.

 

 

Tarih:
15.12.2012
Lokasyon:
Hadımköy - İstanbul 
Uygulama:
Özel Uygulama - Stok Takip Sistemi
Teknolojiler:
.Net C#, SQL Server 2008 R2, Visual Studio 2012, Dev Express, IdeaBlade
Donanımlar:
2D El Terminalleri ve Barkod Yazıcılar

Neden Trinoks?

logoTrinoks, 2002 yılından bu yana OT/VT sektöründe 100'ün üzerinde başarılı projeye imza atmış bir yazılım mühendislik firmasıdır. Müşterilerine en yeni teknolojiyi en kısa sürede sunmayı asıl amaç olarak benimsemiştir.
Depo Otomasyon Sistemi, Üretim Takip Sistemi ve Demirbaş Takip Sistemi alanlarında geliştirdiği ürünler yurt dışında ve Türkiye'de sektörünün öncü firmaları tarafından kullanılmaktadır.

Devamını oku

Bize Yazın!

captcha
Yeniden yükle