LV3+ artık Trinoks ürün ailesinde!

mantisTrinoks Yazılım olarak müşterilerimize en doğru çözümü en kısa sürede sunabilmek için global çözümleri de ürün yelpazemizde bulundurmaktayız. Özellikle 3PL Lojistik alanında hizmet veren firmalara yönelik uçtan uca çözüm olan Logistics Vision (LV3+) ürünü sayesinde tam bir lojistik yönetim hizmeti sunabilmekteyiz.  

Logistics Vision Suite LV3+, Mantis Informatics S.A. tarafından geliştirilmiş, tüm dünyada kabul görmüş ve yüzlerce firma tarafından kullanılmakta olan bir uygulamadır. Trinoks geçtiğimiz aylarda imzalanan partner anlaşması ile LV3+ uygulamasının Türkiye'de kurulum ve destek hizmetlerini veren tek firma haline gelmiştir. Logistics Vision LV3+ sistemi birçok modülden oluşmakta ve tüm lojistik sürecini uçtan uca çözüme ulaştırabilmektedir. Uygulamanın modüler yapısı ve genel bilgilerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 

 Logistics Vision Suite (LVS)

 

Neden Trinoks?

logoTrinoks, 2002 yılından bu yana OT/VT sektöründe 100'ün üzerinde başarılı projeye imza atmış bir yazılım mühendislik firmasıdır. Müşterilerine en yeni teknolojiyi en kısa sürede sunmayı asıl amaç olarak benimsemiştir.
Depo Otomasyon Sistemi, Üretim Takip Sistemi ve Demirbaş Takip Sistemi alanlarında geliştirdiği ürünler yurt dışında ve Türkiye'de sektörünün öncü firmaları tarafından kullanılmaktadır.

Devamını oku

Bize Yazın!

captcha
Yeniden yükle