Logistics Vision (LV3+)

Trinoks Yazılım olarak müşterilerimize en doğru çözümü en kısa sürede sunabilmek için global çözümleri de ürün yelpazemizde bulundurmaktayız. Özellikle 3PL Lojistik alanında hizmet veren firmalara...


Devamını oku...

Üretim Takip Sistemi

AxionBlade® Professional Üretim ve Depo Yönetim Sistemi Bütünleşik bir üretim izleme ve yönetim sistemidir. Malzeme ambarınızadan başlayan tüm süreçlerinizi takip etmekle kalmaz, üretime malzeme besleme, üretim...


Devamını oku...

Depo Otomasyon Sistemi

AxionBlade® Express Depo Otomasyon Sistemi uzun süre yapılan arge çalışmaları ve proje deneyimlerinin neticesinde geliştirilmiş bir Depo Otomasyon Sistemidir. Türkiye’nin sektöründe lider firmaları tarafından tercih görmüştür....


Devamını oku...

Arşiv Yönetim Sistemi

AxionBlade® Archive Fiziksel Arşiv Yönetim Sistemi Klasik depo yönetim sistemlerinden farklı olarak sadece fiziksel arşiv depolarına özgü çalışma mantığı ile geliştirilmiştir. Bu nedenle sahip olduğu yetenekleri...


Devamını oku...

Demirbaş Takip Sistemi

Fats® (Fixed Asset Tracking System) Demirbaş Takip ve Amortisman Yönetim Sistemi Her iş yeri için gerçekten çok önemli bir konu olan demirbaşların takibi zahmetli, zaman alan bir...


Devamını oku...

SAP Çözümlerimiz ve Hizmetlerimiz

Uzun yıllar boyunca Depo Otomasyon Sistemleri, Akıllı Depo Yönetim Sistemleri, Üretim Takip Sistemleri , Demirbaş Yönetim Sistemleri konusunda ürünler geliştiren Trinoks, SAP konusunda Almanya da...


Devamını oku...

Konuşan Depo Otomasyonu

Depo içerisinde hem forklift kullanmak, hem koli palet aramak/bulmak, malzemeleri adetli olarak toplamak ve hepsini bir arada yapmaya çalışırken bir yandan da el terminalini de...


Devamını oku...

RFID Çözümleri

Trinoks Yazılım, tarafından geliştirmiş olan yazılımlar barkod altyapısını kullanarak çalışabildiği gibi gerekli altyapı sağlandığı durumda RFID teknolojisi ile de çalışabilmektedir. Trinoks, RFID teknolojisi konusunda uzun...


Devamını oku...

Özel Yazılım Geliştirme

İşletme ve üretim şartlarınıza uygun sizlere özel ofis ve endüstriyel yazılım çözümleri geliştiriyoruz. Çok değişik amaçlı çok fazla yazılım paketi var olmasına rağmen bir firmanın ya...


Devamını oku...
123456789

ASSISTT demirbaşların yönetimi konusunda FATS® Demirbaş Takip Sisteminde Karar Kıldı!

assisttassisTT, Kasım 2007’de yüzde 100 Türk Telekom iştiraki olarak kuruldu. Geleneksel çağrı merkezi işlevlerinin ötesine geçen assisTT, satış-pazarlama, sosyal medya yönetimi ve mailing gibi birçok alanda müşterilerine çözüm sunan bir contact center şirketidir. assisTT ülke genelinde sahip olduğu tüm demirbaşların yönetimi konusunda FATS® Demirbaş Takip Sistemi'ni kullanmaya karar vermiştir. Demirbaşların takibi ve yönetimi kurumlar için herzaman zahmetli ve zaman alıcı bir çalışma olmuştur. Senelik yapılan sayımlar ile verilerin yenilenmesi, amortisman hesaplamalarının düzenli yapılabilmesi gibi konular can sıkıcı bir hal almaktadır. 

Bu ve buna benzer birçok sıkıntı sebebiyle demirbaş yönetimi konusunda bir uygulama kullanma kararı alan assisTT yetkilileri bu konuda yaptıkları uzun süren ürün inceleme ve firma görüşmelerinin ardından Trinoks ile çalışma kararı verdiler. Proje bugün itibari ile başlamış olup, kısa süre içerisinde elde bulunan demirbaş kayıtları ve sayım sonrasında oluşan listeler, implementasyon sırasında FATS®'e aktarılacak ve sistem kullanılmaya başlanılacaktır. Sistemde takip edilen demirbaşlar için VUK ve UFRS amortisman hesaplamaları ayrı ayrı yapılabilmekte ve raporlanabilmektedir.  

Sistem başlangıcı olarak kabul edilen bu adımdan sonra yeni gelen demirbaşların tanımlanması, zimmetlenmesi, etiketlenmesi, fatura bilgilerinin takip edilmesi, amortismanlarının hesaplanması, lokasyon takipleri, garanti süreleri vb. bütün demirbaş hareketleri FATS® üzerinden takip edilerek devam edecektir. Sahip olduğu özellikler sayesinde sektör ayırt etmeksizin her firma ve kuruluşa uygulanabilen FATS® Demirbaş Yönetim Sistemi bu konudaki güvenirliliğini Hizmet ve Teknoloji sektöründe bir kez daha kanıtlamış oldu.

Demirbaş yönetim sistemlerinin firmanıza katacağı faydaların neler olduğu hakkında ön bilgi edinebileceğiniz "Sorular ve Cevaplar İle Demirbaş Yönetimi Fayda Analizi" başlıklı makeleyi okumanızı tavsiye ederiz.

 

 

Tarih:
01.06.2014
Lokasyon:
Ümraniye - İstanbul
Uygulama:
FATS® Demirbaş Takip Sistemi
Teknolojiler:
.Net C#, SQL Server 2008 R2, Visual Studio 2012, Dev Express, IdeaBlade

Depo Otomasyon Sistemi

AxionBlade® Express Depo Otomasyon Sistemi, uzun süre yapılan arge çalışmaları ve proje deneyimlerinin neticesinde geliştirilmiş bir Depo Otomasyon Sistemidir.

Türkiye’nin sektöründe lider firmaları tarafından tercih görmüştür. Rusya ve Romanya’da hali hazırda kullanılmakta olan  AxionBlade® Express Depo Otomasyon Sistemi birçok dilde çalışabilmektedir.

Parametrik yapısı sayesinde sektör ayırt etmeksizinher firmanın iş akışlarına uyarlanabilecek kabiliyettedir. AxionBlade® Express Depo Otomasyon Sistemi İçerisinde barındırdığı üretim işlemleri, kalite kontrol işlemleri, üretime malzeme besleme gibi ek modülleri sayesinde üretim operasyonu gerçekleştiren firmalar için hem depo işlemlerini hem de üretim operasyonlarını takip etmelerinde büyük kolaylıklar sağlar.

Devamını oku

Projelerinizde Turquality® Desteği

Trinoks Yazılım, TURQUALITY®  destek programında 3. Grup Bilişim Danışmanlığı alanında yetkilendirilmiştir. TURQUALITY® , Dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programıdır. Günümüzde gittikçe ağırlaşan rekabet koşulları ve değişen tüketim kalıpları uluslararası arenada yer almak isteyen şirketleri daha fazla katma değer ve daha fazla pazar payı anlamına gelen güçlü markalar yaratmaya teşvik etmektedir.

TURQUALITY® kapsamında uygun bulunan projeleriniz için ciddi destekler sağlayabilirsiniz. Program kapsamında destek alabilecek firmalar arasındaysanız  projelerinizi bizimle yürütmeniz size projeleriniz %50'i kadar bir destek sağlayacaktır. Link: Yetkilendirilmiş Danışman Firma Listesi

Devamını oku

Üretim Takip ve Yönetim Sistemi

AxionBalde® Professional Üretim Takip ve Depo Otomasyon Sistemi, Bir depo otomasyon sisteminden daha çok bütünleşik bir üretim izleme ve yönetim sistemidir. İşletmenizdeki malzeme ambar, üretim ve mamul ambar süreçlerinin tamamını takip etmenize olanak sağlar.

Malzeme ambarınızadan başlayan tüm süreçlerinizi takip etmekle kalmaz, üretime ürün besleme, üretim iş emirlerine uygun olarak üretim noktalarında yapılan üretimleri denetleme, raporlama, üretimden çıkan ürünlerin oluşumunu sağlayarak mamul ambar tarafında ürünlerinizin ambar yönetimini gerçekleştirir.

Operasyonlar, uygulama içerisinde 3 ana başlık altında yönetilmektedir, malzeme ambar, üretim takibi ve mamul ambar. AxionBlade® Professional bu ana başlıklar altındaki operasyonların her birini diğer operasyonlar ile ilişkilendirerek yönetir. Bir üst sistem ile entegre çalıştığı durumlarda üst sistemlerde (ERP, Üretim Planlama Sistemleri ya da Muhasebe Sistemleri) yaratılan üretim kayıtlarını otomatik olarak alır ve kablosuz alt yapı üzerinde çalışan terminaller ya da panel pcler ile operatörlere taşır.

Devamını oku

Demirbaş Takip Sistemi

Fats® Demirbaş Takip Sistemi, firmaların tüm demirbaşlarını barkod etiketleri ile kimliklendirerek detaylı bir şekilde takip etmelerini sağlayan bir Sabit Kıymet Yönetim Sistemidir.

Türkiye’nin sektöründe lider firmaları tarafından tercih görmüştür. Sektör ayırt etmeksizin her işletmenin ihtiyaçlarına cevap verebilecek olan Fats® Demirbaş Takip Sistemi birçok dilde çalışabilmektedir.

Opex ve Capex kayıtları ayrı ayrı takip edilebildiği gibi demirbaşlara ait amortisman hesaplamaları aylık olarak TTK yönetmeliğine uygun bir şekilde yapılabilmektedir. Sistem içerisinde takip edilmek istenen tüm demirbaşlar birer demirbaş barkod etiketi ile kimliklendirilerek kayıt altına alınmaktadır. Düzenli yapılan sayımlar sırasında bu barkod etiketleri el terminalleri ile okutarak envanter kontrolü kısa sürede yapılabilmektedir.

Devamını oku

SAP Çözümlerimiz ve Hizmetlerimiz

Uzun yıllar boyunca Ambar Otomasyonu, Akıllı Depo Yönetim Sistemleri, Üretim Takip Sistemleri , Demirbaş Yönetim Sistemleri konusunda ürünler geliştiren Trinoks, SAP konusunda Almanya da ikamet eden Theobald Software Gmbh ile işortaklığı gerçekleştirmiştir ve Theobald Software’in geliştirmiş olduğu ürünleri Türkiye’de müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Theobald ürünleri sayesinde SAP dünyası ile Microsoft ürünlerini kucaklaştırmak mümkün olmaktadır. Müşterilerimiz isterlerse verilerini SAP’dan kendi kontrol edebilecekleri SQL Server veri tabanına otomatik çekebilmekte, isterlerse .NET geliştiricileri vasıtasıyla SAP ile gerçek zamanlı entegre çalışan uygulamalar geliştirebilmektedir.

Devamını oku

Özel Yazılım Geliştirme

15 yılı aşkın süredir müşterilerimize en kaliteli çözümü sunabilmek için en yeni teknolojileri kullanarak uygulamalar geliştiriyoruz, sektörel gelişimleri ve ihtiyaçları yakından takip ediyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun yazılımları işletme şartlarına uygun teknolojiler ile sunmaya dikkat ediyoruz. 

Trinoks Yazılım, müşteri ihtiyaçları ve hitap ettiği sektörler göz önüne alındığında farklı teknolojileri kullanan farklı yazılımlar geliştirmektedir. Trinoks 2 farklı yazılım grubu ile 2 farklı platform da yazılım geliştirmektedir.

Şirketimiz bünyesindeki yazılım ekipleri, müşterilerimizin projelerindeki gereksinimleri gözönüne alarak aşağıdaki teknolojileri kullanmaktadır. Fabrikalarda üretimi izlemek ve üretim hatlarından veri toplamaya yönelik olarak çalışan AxionBlade® Professional üretim takip sistemi yazılımları genelde fabrika ortamlarında üretimin kesintisiz çalışması ve izlenebilirliğin sağlanabilmesi için Isı, nem sensörleri, ışıklı panoları sürmek, dokunmatik ekranlar, hareket sensörleri, sabit barkod okuyucular vb. çeşitli çevre donanımlardan sürekli bilgi almakta ve bunları görüntülemektedir.

Devamını oku

 

İZİN VERİN DEPO OTOMASYON SİSTEMİNİZ KONUŞMAYI ÖĞRENSİN

 

TekSpeech®

 

İnceleyin...  

 

 

 Bize Yazın!

captcha
Yeniden yükle

Bizden Duyun

Me-Par Lojistik Depo Yönetimi Çözümünde ...

Me-Par Lojistik Depo Yönetimi Çözümünde ...

Fl Madeni Yağlar Tic. Ltd. Şti 'ne Antr...

Yiğit Akü Malzemeleri A.Ş. Üretim ve Dep...

Yiğit Akü Malzemeleri A.Ş. Üretim ve Dep...

35 yılı aşan üretim hayatı boyunca, Ar-G...

Ekinciler Demir Çelik A.Ş. Depo ve Stok ...

Ekinciler Demir Çelik A.Ş. Depo ve Stok ...

Ağır Sanayi sektörünün öncülerinden EKİN...

Demirsan Haddecilik, depo yönetimini Axi...

Demirsan Haddecilik, depo yönetimini Axi...

Ağır Sanayi sektörünün köklü firmalarınd...

ASSISTT demirbaşların yönetimi konusunda...

ASSISTT demirbaşların yönetimi konusunda...

assisTT, Kasım 2007’de yüzde 100 Türk Te...

Sosyal Paylaşım