Flormar Kozmetik

Flormar Kozmetik Kocaeli Gebze'de yer alan üretim tesisindeki malzeme ambar, kalite kontrol ve ütetim süreçlerinin yönetimi için AxionBlade® MES kullanmaktadır

 

Flormar Kozmetik Kocaeli Gebze'de bulunan üretim işletmesindeki malzeme ambar, kalite kontrol ve üretim yönetimini kusursuz hale getirmek ve ürün bazında benzersiz kod ile izlenebilirliği sağlayabilmek için 2010 yılında AxionBlade® MES yazılımını kullanma kararı almıştır. Yılın ikinci çeyreğinde başlayan proje detaylı analizlerin ardından hayata geçirilmiştir.

Logo entegre olarak çalışan sistem işletmede yer alan malzeme stok operasyonlarının yanı sıra üretime besleme, üretimden iade, üretimden mal kabul, kalite kontrol operasyonunlarını yönetmektedir.

Faydalar

Proje sayesinde tüm depolama ve üretim işlemlerinin tamamı barkod kontrollü ve sistem yönlendirmeli olarak gerçekleştirilmekte ve oluşan veriler anlık olarak izlenebilmektedir. Kısa sürede operasyon hızlarında iyileşme görülmüş, kağıt vb. ile yapılan işlemlerin ortadan kalkması ve geleneksel çalışma yapısından kaynaklı operasyonel hataların yok olması ile birlikte verimlilik artmıştır. Tüm süreçlerde izlenebilirlik sağlanmıştır.

Referanslara dön

It's easy to reach us now!

 

Call

+90216 417 7182

Come

08:00 - 18:00

Write

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Folow

Twitter

Examine

Linkedin

Like

Facebook

vecsoft

İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad.
No:64 Kat:6 İmpa İş Merkezi Ataşehir
İstanbul

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

+90(216) 417 7182