Xtract RS

xis100

Xtract RS Nedir?

SAP'ın veri tabanının arka uç noktası sayılabilecek, SQL Server Reporting Servis eklentisidir.

Xtract RS - SAP ve MS Reporting Servisleri

Xtract RS, Microsoft Reporting Servisleri için optimize edilmiş bir veri sağlayıcı alt yapıdır. bir veri uç noktası olarak , Xtract RS sorunsuz bir şekilde Business Intelligence Studio ve Reporting Service Sunucusuna bağlanmaktadır.

SAP ye direk bağlı olması ve ekstra ara katmanlara gerek duymadığı için, veriye ulaşım gerçek zamanlı ve hızlı olmaktadır. Performans göz önüne alınırsa, bu yapı olabilecek en etkili mimaridir.

 

* SAP Tablolarını direk okuyabilir.

* SAP sorgulamalarını yapabilir.

* RFC fonksiyon modülleri ve BAPI lere ulaşabilir.

* BW objelerine (küpler, sorgu küpleri ve ana veri) ulaşabilir.

 

Aşağıdaki resim, tasarım aşamasında SQL sorgu veri kaynağını göstermektedir. Input parametreleri basit bir şekilde rapor parametresi olarak atanabilmektedir.

 

 

Aşağıdaki resimde de bir BW sorgulamasının çağırılması görüntülenmektedir. Gerekli boyutlar ve anahtar değerler basit bir şekilde çek bırak şeklinde sorgu çıktısına eklenebilir ve bu şekilde rapor tasarımında veriler görüntülenebilir. Sorgu değişkenleri, rapor parametreleri olarak eklenebilmektedir.

 

 

Aşağıdaki resimde de rapor parametrelerinin bir küpten doldurulduğunu ve direk BW sorgusuna gönderildiği gösterilmektedir.

 

SAP R/3 - .NET - Danışmanlık Hizmetleri

Trinoks, Theobald ürünlerinin Türkiye içerisinde implementasyon, eğitim ve desteğini vermekle birlikte SAP R/3 ve .NET ile uygulama gelitşrme konusunda müşterilerini hizmet sunmaktadır. Ek rapor ekranları ya da ek geliştirmeler için yapılacak olan toplantı ve analizlerin sonrasında hizmetin ne şekilde verileceği ile ilgili olarak bir analiz dokümanı sunulmakta ve anlaşılan kapsam dahilinde ek geliştirme hizmeti verilmektedir.

Detayı göster...

Xtract IS

xis100

Xtract IS Nedir?

Bütün SAP verilerinin kusursuz bir şekilde SSIS tabanlı ETL Prosesleri ile entegrasyonunu sağlayan bir ara yazılımdır.

Xtract IS - SAP and SSIS ile Plug'n'Play Bağlantısı, mySAP veya SAP BW sisteminizi SQL Server Integration Servisleri ile entegre etmenize yarar. Sadece bir kaç mouse tıklaması ile yüklü miktarda veriyi yüksek performans ile doğru bir şekilde çekebilirsiniz.

Detayı göster...

Xtract QV

xis100

Xtract QV Nedir?

QlikView kullanılarak SAP verilerinin gelişmiş hafıza BI'idir. (Xtract QV - SAP ve QlikView Sorunsuz Entegrasyonu)

Sekiz farklı veri çekme tipi ile optimal, sağlam ve hızlı veri katmanı oluşturularak SAP ile QlickView arasında entegrasyon sağlanabilmektedir.

Detayı göster...

Xtract PPV

xis100

Xtract PPV Nedir?

SAP ile PowerPivot arasında sorunsuz bağlantı sağlamanıza imkan sunan bir servis yapısıdır.

Xtract PPV sayesinde her türlü, SAP ve BW verisini PowerPivot ile entegre edebilirsiniz. Xtract PPV ile SAP Tablolarına, Sorgulamalara, BAPI'lere, RFC'lere ve BW küpleri ve ABAP Raporlarına kolayca bağlanabilirsiniz.

Detayı göster...

ERPConnect

erp100

ERPConnect Nedir?

SAP R/3 ve SAP ERP için .NET API "SAP Certified Integration with SAP NetWeaver" sertifikalı bir yazılımdır.

ERPConnect, çok fazla çaba sarfetmeden , ve en önemlisi ayrıca bir ara katman gerektirmeden SAP ile bağlı arayüzler tasarlamanızı, .NET uygulamalar yapmanızı sağlayan .NET Assembly'sidir.

Detayı göster...

Xtract RS

xis100

Xtract RS Nedir?

SAP'ın veri tabanının arka uç noktası ile bağlantı yapabilecek bir ara yazılım, SQL Server Reporting Servis eklentisidir.

Xtract RS, Microsoft Reporting Servisleri için optimize edilmiş bir veri sağlayıcı alt yapıdır. bir veri uç noktası olarak , sorunsuz bir şekilde Business Intelligence Studio ve Reporting Service Sunucusuna bağlanmaktadır. 

Detayı göster...

ERPConnect Services

xis100

ERPConnect Services Nedir?

SAP ile SharePoint arasında sorunsuz bağlantı sağlamanıza imkan sunan bir servis yapısıdır.

ERPConnect Services, SAP ERP/BW ile Sharepoint arasında entegrasyon sağlayabilmek için gerekli iki farklı komponentten oluşur. ERPConnect Services kullanıldığı durumda ayrıca bir ara katmana ihtiyaç yoktur.

Detayı göster...