Xtract IS

xis100

Xtract IS Nedir?

Bütün SAP verilerinin kusursuz bir şekilde SSIS tabanlı ETL Prosesleri ile entegrasyonunu sağlayan bir ara yazılımdır.

Xtract IS - SAP and SSIS ile Plug'n'Play Bağlantısı, mySAP veya SAP BW sisteminizi SQL Server Integration Servisleri ile entegre etmenize yarar. Sadece bir kaç mouse tıklaması ile yüklü miktarda veriyi yüksek performans ile doğru bir şekilde çekebilirsiniz.

Xtract IS Bileşen Seti her türlü SAP Ara yüz teknolojisi için 9 adet bileşen içerir. Grafik bir ekranda SAP veri akışlarınızı güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

 

is table 32trans

Xtract IS Table : Tablo verisini çeker, tablo içerisinde yer alan tüm verileri zahmetsiz ve hızlı bir şekilde görüntülemenize yardımcı olur.

is table 32trans

Xtract IS Query : SAP Sorgularını çeker, yaratılan sorgular ile istenilen verileri zahmetsiz ve hızlı bir şekilde görüntülemenize yardımcı olur.

is table 32trans

Xtract IS BAPI : RFC fonksiyon modüllerini çağırır, istenilirse kaynak, hedef veya transformasyon için kullanılabilir bir yapıya sahiptir.

is table 32trans

Xtract IS BW Cube : BW Sorgularını ve küpleri zahmetsiz ve hızlı bir şekilde çekmenize imkan verir.

is table 32trans

Xtract IS OHS : Open Hub Servislerini kullanarak,BW küpleri, ODS objelerini, InfoObjects vs zahmetsiz ve hızlı bir şekilde çekmenize olanak sağlar.

is table 32trans

Xtract IS Hierarchy: BW/BI hiyerarşilerinin tamamını zahmetsiz ve hızlı bir şekilde çekmenize imkan verir.

is table 32trans

Xtract IS BW Loader : SAP BW a attribute lar, text bilgileri ve transactional veriyi zahmetsiz ve hızlı bir şekilde upload eder.

is table 32trans

Xtract IS Report: var olan ABAP raporlarını ve ABAP programlarını, SSIS veri akışı içinde veri kaynağı olarak kullanmayı sağlar.

is table 32trans

Xtract IS DeltaQ : BW extractor API ını kullanarak productive R/3 sistemlerinden delta mekanizmaları kullanarak veri çekmeye yardımcı olur.

 

Yukarıda yer alan bileşenler hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

SAP R/3 - .NET - Danışmanlık Hizmetleri

Trinoks, Theobald ürünlerinin Türkiye içerisinde implementasyon, eğitim ve desteğini vermekle birlikte SAP R/3 ve .NET ile uygulama gelitşrme konusunda müşterilerini hizmet sunmaktadır. Ek rapor ekranları ya da ek geliştirmeler için yapılacak olan toplantı ve analizlerin sonrasında hizmetin ne şekilde verileceği ile ilgili olarak bir analiz dokümanı sunulmakta ve anlaşılan kapsam dahilinde ek geliştirme hizmeti verilmektedir.

Detayı göster...

Xtract IS

xis100

Xtract IS Nedir?

Bütün SAP verilerinin kusursuz bir şekilde SSIS tabanlı ETL Prosesleri ile entegrasyonunu sağlayan bir ara yazılımdır.

Xtract IS - SAP and SSIS ile Plug'n'Play Bağlantısı, mySAP veya SAP BW sisteminizi SQL Server Integration Servisleri ile entegre etmenize yarar. Sadece bir kaç mouse tıklaması ile yüklü miktarda veriyi yüksek performans ile doğru bir şekilde çekebilirsiniz.

Detayı göster...

Xtract QV

xis100

Xtract QV Nedir?

QlikView kullanılarak SAP verilerinin gelişmiş hafıza BI'idir. (Xtract QV - SAP ve QlikView Sorunsuz Entegrasyonu)

Sekiz farklı veri çekme tipi ile optimal, sağlam ve hızlı veri katmanı oluşturularak SAP ile QlickView arasında entegrasyon sağlanabilmektedir.

Detayı göster...

Xtract PPV

xis100

Xtract PPV Nedir?

SAP ile PowerPivot arasında sorunsuz bağlantı sağlamanıza imkan sunan bir servis yapısıdır.

Xtract PPV sayesinde her türlü, SAP ve BW verisini PowerPivot ile entegre edebilirsiniz. Xtract PPV ile SAP Tablolarına, Sorgulamalara, BAPI'lere, RFC'lere ve BW küpleri ve ABAP Raporlarına kolayca bağlanabilirsiniz.

Detayı göster...

ERPConnect

erp100

ERPConnect Nedir?

SAP R/3 ve SAP ERP için .NET API "SAP Certified Integration with SAP NetWeaver" sertifikalı bir yazılımdır.

ERPConnect, çok fazla çaba sarfetmeden , ve en önemlisi ayrıca bir ara katman gerektirmeden SAP ile bağlı arayüzler tasarlamanızı, .NET uygulamalar yapmanızı sağlayan .NET Assembly'sidir.

Detayı göster...

Xtract RS

xis100

Xtract RS Nedir?

SAP'ın veri tabanının arka uç noktası ile bağlantı yapabilecek bir ara yazılım, SQL Server Reporting Servis eklentisidir.

Xtract RS, Microsoft Reporting Servisleri için optimize edilmiş bir veri sağlayıcı alt yapıdır. bir veri uç noktası olarak , sorunsuz bir şekilde Business Intelligence Studio ve Reporting Service Sunucusuna bağlanmaktadır. 

Detayı göster...

ERPConnect Services

xis100

ERPConnect Services Nedir?

SAP ile SharePoint arasında sorunsuz bağlantı sağlamanıza imkan sunan bir servis yapısıdır.

ERPConnect Services, SAP ERP/BW ile Sharepoint arasında entegrasyon sağlayabilmek için gerekli iki farklı komponentten oluşur. ERPConnect Services kullanıldığı durumda ayrıca bir ara katmana ihtiyaç yoktur.

Detayı göster...